قصه های قرآنی برای کودکان

به نام خدای مهربان بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تهران برگزار شده بود و من هم مثل هر سال راهی نمایشگاه شدم. در طی گشت و گذار به بخش رسانه های دیجیتال رسیدیم و انواع و اقسام نرم افزارها شروع کردند به خودنمایی. در یکی از غرفه ها تعدادی نرم افزار […]

به نام خدای مهربان
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تهران برگزار شده بود و من هم مثل هر سال راهی نمایشگاه شدم.

در طی گشت و گذار به بخش رسانه های دیجیتال رسیدیم و انواع و اقسام نرم افزارها شروع کردند به خودنمایی. در یکی از غرفه ها تعدادی نرم افزار کودکان وجود داشت که یکی از آنها سی دی های«قصه های قرآنی برای کودکان: داستانهای صوتی برای خواب» بود که به قیمت ۵۰۰۰ تومان فروخته می شد. من هم پک شماره ۱ و۲ را خریدم که دو سی دی مجموعاً حاوی ۱۹ داستان قرآنی است. در پشت جلد هم این موارد درج شده است:

ویژه گروه سنی ۳ تا ۱۲ سال

قابل استفاده در تمامی دستگاه های پخش خانگی

قابل استفاده توسط روشندلان عزیز

مجموعه قصه های قرآنی ۱ و ۲ کودکان را با قصه های دلنشین قرآنی و اساس آفرینش و یگانگی و عظمت خدا آشنا می کند و همچنین کودکان با پیامبران الهی آشنا می شوند و از حکایت های قرآنی درس اخلاق، زندگی و سعادت را می آموزند.

در خانه سی دی ها را گوش کردم و برداشت خودم این هست که نحوه بیان داستان ها برای بچه های دبستانی و ۷ سال به بالا مناسب است. در هر صورت این سی دی کمک خوبی برای من به حساب می آید تا برای چگونگی قصه گویی قرآنی برای کودکان از آن ایده بگیرم. راستی شما می توانید فایل صوتی را در گوشی موبایل یا MP3 خود ذخیره کنید و همه جا از آن برای بچه ها استفاده کنید.

منبع: وبلاگ گوهرانه

یک پاسخ برای : 1

  1. امیر گفته:

    سلام ختم گروهی قران کریم
    سهم شما هر هفته سه شنبه یک صفحه
    نحوه عضویت : نام و نام خانوادگی خود رابه شماره سامانه (۳۰۰۰۲۲۲۳۳۰۰۰۵۰) ارسال کنید
    هر سه شنبه یک صفحه به شما پیامک خواهد شد.در ضمن هزینه ارسال پیامک کاملا رایگان است.لطفا اطلاع رسانی کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>