عجیب ترین زایمان های جهان از آسانسور گرفته تا…

بارداری مرحله ای سخت از شرایط زندگی برای هر خانم محسوب می شود اما بعضی از زنان در شرایطی سخت توانستند فرزندانی سالم به دنیا بیاورند. میلر نزدیک به ۳۹ هفته باردار بود و آخرین روزهای بارداری اش را می گذراند و هر روز انتظار فرزند دوم خود را می کشید .او زنی دونده بود […]

بارداری مرحله ای سخت از شرایط زندگی برای هر خانم محسوب می شود اما بعضی از زنان در شرایطی سخت توانستند فرزندانی سالم به دنیا بیاورند.

میلر نزدیک به ۳۹ هفته باردار بود و آخرین روزهای بارداری اش را می گذراند و هر روز انتظار فرزند دوم خود را می کشید .او زنی دونده بود و یک روز مانند همیشه در ماراتون که استارت آن از شیکاگو زده شده بود در عرض ۶ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۵۰ ثانیه ماراتون را به اتمام رساند و بعد از آن سریعا فرزند دوم او به دنیا آمد.

پاملا یک بوکس کار حرفه ای است که هر روز در دوران بارداری اش ساعت های طولانی به این ورزش سخت می پرداخت و فرزند خود را در ۷ ماهگی بعد از ساعت ها ورزش طولانی سالم به دنیا آورد.

گانت پس از یک حادثه سقوط به علت ضایعه مغزی مرده اعلام شد اما فرزندان او پس از یک ماه سالم به دنیا آمدند و ۲ دوقلوهای او در سخت ترین شرایط پزشکی سالم و با کمک دستگاه های تنفسی سالم ماندند.

زن ۳۱ ساله اهل نیویورک یک فرزند دختر تحت شرایطی سخت به دنیا آورد ،او در یک آسانسور در طبقه ۷ یک ساختمان گرفتار شده بود و اورژانس و پرستاران پس از ساعت ها طولانی خود را به محل رساندند و فرزند او سالم به دنیا امد.

در ویتنام طی یک پرواز هوایی هواپما مجبور به فرود اضطراری شد اما به علت شرایط هوایی این کار با تاخیر انجام شد در این هواپیما یک زن باردار منجر به زایمان زودرس شد و فرزندی ۳ کیلویی صحیح و سالم به دنیا آورد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۲۵
آذر ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها ۱ دیدگاه
برچسب‌ها

٬ ٬

یک پاسخ برای : 1

  1. نازبانو گفته:

    واوو چقد جالب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>