فرشته ی کاغذی

فرشته های کاغذی رنگی رنگی..

نویسنده: معصومه کریمی گامیشان

با تهیه ی این فرشته ی کاغذی (و یا مقوایی) توسط کودکتون، علاوه بر تمرین دوباره ی اشکال هندسی (دایره و مخروط و..)، می تونید یک آویز دست سازِ خودش رو برای تزئین اتاقش فراهم کنید. اول از همه روی یک کاغذ و یا مقوا نقشه ی زیر رو پیاده کنید. سایز الگو دلبخواهیه!

1

خطی که دایره رو به دو قسمت تقسیم کرده قطر دایره نیست ها!! یعنی دایره نصف نشده. حالا از روی خطوطی که با رنگ آبی پررنگ مشخص شده تصویر رو ببُرید.

2

اون قسمت بزرگه رو به شکل مخروط دربیارید و فیکسش کنید (من تنبلی کردم با منگنه فیکس کاری کردم!!).

3

قسمت دیگه ی دایره رو مثل تصویر زیر نصف کنید.

4

و مثل تصویر زیر کمی روی هم قرار بدید و به هم بچسبونید.

5

در واقع این قسمت دو بال فرشته مونه. دو بال رو پشت بدن فرشته بچسبونید. یادم رفت بگم که روی فرشته ها رو می تونید نقاشی کنید.

6

می تونید از یک سوراخ خیلی کوچیک روی سر فرشته ها نخ عبور بدید و برای اتاق کودکتون آویز درست کنید. فرشته های رنگی رنگی و شاد.

7

 

۱۲
آذر ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها کاردستی
دیدگاه‌ها ۳ دیدگاه

یک پاسخ برای : 3

  1. مامان گفته:

    چقدر ساده و قشنگ. ممنون. مامان ها غالبا این روزها برای همین کارهای ساده هم با بچه ها وقت نمیذارن و همش میگن چقدر بچه مون انرژی داره و ما رو اذیت می کنه.

  2. گلپایگانی گفته:

    با سلام خدمت مادران گرامی
    یک تیم پژوهشی روانشناس مشغول بررسی مقیاس سنجش هوش اخلاقی کودکان ۳ تا ۷ ساله شهر تهران هستند. انجام آزمون ها و تستهای روان شناسی دارای هزینه است اما به جهت پژوهشی بودن این کار امکان انجام رایگان آن برای مادران داوطلب وجود دارد. در صورت تمایل به پر کردن پرسشنامه به آدرس glp_e@yahoo.com ایمیل بزنید و اعلام آمادگی کنید تا پرسشنامه برای تان میل شود و پاسخ آن را ارسال نمایید. لازم به ذکر است که پس از بررسی کار و اتمام آن، نتیجه ی تست و توضیح آن برای مادر ارسال می گردد.
    با توجه به محدودیت زمانی اولویت با افرادی است که تا چند روز آتی اعلام آمادگی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *