تولد ۲۰ هزار و ۴۸۱ مورد چند قلو در سال ۹۱

سازمان ثبت احوال اعلام کرد : ۲۰ هزار و ۴۸۱ مورد چند قلوزایی در سال ۹۱ به ثبت رسیده که از این تعداد، ۱۹ هزار و ۷۱۵ مورد دوقلو، ۷۴۷ مورد سه قلو، ۳۳ مورد چهارقلو و ۳ مورد پنج قلو می باشند. به گزارش همشهری آنلاین،  براساس اعلام سازمان ثبت احوال کشور ، حدود […]

سازمان ثبت احوال اعلام کرد : ۲۰ هزار و ۴۸۱ مورد چند قلوزایی در سال ۹۱ به ثبت رسیده که از این تعداد، ۱۹ هزار و ۷۱۵ مورد دوقلو، ۷۴۷ مورد سه قلو، ۳۳ مورد چهارقلو و ۳ مورد پنج قلو می باشند.

به گزارش همشهری آنلاین،  براساس اعلام سازمان ثبت احوال کشور ، حدود ۲٫۹ درصد ولادت‌های ثبت شده در سال ۹۱ مربوط به چندقلوزایی بوده که استان‌های تهران با ۳۰۳۲ مورد، خراسان رضوی با ۱۷۴۹ مورد و خوزستان با ۱۴۱۴ مورد بیشترین تعداد چندقلوزایی را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین، استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، گیلان و تهران به ترتیب با ۳٫۷ درصد، ‌۳٫۶ درصد و ۳٫۵ درصد بیشترین سهم ولادت‌های ثبت شده حاصل از چند قلوزایی را نسبت به کل اسناد ولادت استان به خود اختصاص داده‌اند.

منبع: همشهری آنلاین

۱۴
آذر ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>