می خواهید بدانید فرزندتان چقدر استعداد کارآفرینی دارد؛کلیک کنید

نخستین آزمون سراسری سنجش توان کارآفرینی برای دانش آموزان و اولیاء برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سازمان سنجش،دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری سازمان سنجش در راستای اجرای طرح ملی کشف، ارزیابی و آماده سازی شایستگی های فردی (طرح کاشف) در حوزه کسب و کار و کارآفرینی، نخستین آزمون […]

نخستین آزمون سراسری سنجش توان کارآفرینی برای دانش آموزان و اولیاء برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سازمان سنجش،دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با همکاری سازمان سنجش در راستای اجرای طرح ملی کشف، ارزیابی و آماده سازی شایستگی های فردی (طرح کاشف) در حوزه کسب و کار و کارآفرینی، نخستین آزمون سراسری سنجش توان کارآفرینی را برای دانش آموزان و اولیاء آنها برگزار می کند. شرکت کنندگان در این آزمون می توانند با توانایی های کارآفرینی خود آشنا شده و برای ساختن آینده ای کارآفرینانه برای خود برنامه ریزی کنند.
شرایط ثبت نام
متقاضیان برای ثبت نام در آزمون لازم است شرایط عمومی شامل تابعیت اصلی ایران،اشتغال به تحصیل دانش آموزان در یکی از پایه های ۷، ۸ (سوم راهنمایی) و ۹ نظام آموزشی را دارا باشند. والدین دانش آموزان در صورت تمایل به شرکت در آزمون با هر مقطع تحصیلی مجاز به شرکت در آزمون هستند.
پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ (سیصد هزار) ریال بصورت الکترونیکی، تکمیل تقاضانامه بصورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش و فایل عکس اسکن شده از جمله دیگر شرایط ثبت نام است.
محل ثبت نام

تمام داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون کارآفرینی در صورت داشتن شرایط عمومی مندرج در بند الف این اطلاعیه نسبت به تهیه مدارک خواسته شده بر اساس بند “ب “اقدام و از تاریخ ۲ تا ۹ آذرماه ۹۲ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند. در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان لازم است تا پایان تمام مراحل آزمون این کد را نزد خود نگهداری کنند.
ثبت نام منحصراً به صورت الکترونیکی است و ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول است و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در آزمون نیستند.
توزیع کارت
کارت شرکت در آزمون داوطلبان از روز سه شنبه ۳ دی ماه ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل پرینت است و آزمون در روز پنجشنبه ۵ دی ماه ۹۲ برگزار خواهد شد که زمان و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

منبع: خبرآنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>