نمایشگاه نقاشی در خانه

یکی از کارهایی که میتوان برای تشویق این امر انجام داد نمایش کارهای هنری آنها درخا نه است. می توان به جای نصب عکس های کودکان در گوشه و کنار خانه، آثار هنری آنها را با ایده هایی نو در خانه به نمایش گذاشت.

نویسنده: مرجان الماسی

نمایشگاه متن

در بسیاری از کودکان یکی از محبوب ترین کارها کشیدن نقاشیست که به گفته متخصصین اگر این موضوع مورد تشویق قرار بگیره و در مسیر درست هدایت بشه، دررشد خلاقیت، هماهنگی دست و مغز وهمچنین کنترل هیجانات اثر مثبتی خواهد داشت. یکی از کارهایی که میتوان برای تشویق این امر انجام داد نمایش کارهای هنری آنها درخا نه است.
میتوان به جای نصب عکسهای کودکان در گوشه و کنار خانه ، آثارهنری آنها را با ایده هایی نو در خانه به نمایش گذاشت .
سعی کنید نقاشیهای کودکتان- هرچند از نظر شما فاقد مفهوم قابل درکی باشد- را نگه دارید، همچنین کاردستیهایی را که با چسب و کاغذ و… بر سطح کاغذ میسازند.
برای برگزاری یک نمایشگاه کوچک از کارهای هنری دلبندتان ، یک طناب یا نخ کاموا را از یک طرف دیوار به طرف دیگر وصل نموده و کاغذها را با گیره رخت به طناب آویزان کنید. برای زیبا تر شدن این نمایشگاه میتوان گیره های رخت را باکمی چسب و اکلیل و …تزیین نمود. از این ایده میتوان برای تزیین خانه در جشن تولد کودک هم استفاده نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>