چگونه با نوزادان به سفر برویم؟

صدیقه تهرانچی دستیار تخصصی اطفال گفت: سفر با کودکان و به ویژه نوزادان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و با رعایت اصول نگهداری و مراقبت از نوزادان درسفر از ابتلای آن ها به بیماری های واگیر دار و عفونت ها در طول سفر جلوگیری کنید. وی در ادامه افزود: وسایل اولیه نوزادان همچون پوشک، […]

صدیقه تهرانچی دستیار تخصصی اطفال گفت: سفر با کودکان و به ویژه نوزادان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و با رعایت اصول نگهداری و مراقبت از نوزادان درسفر از ابتلای آن ها به بیماری های واگیر دار و عفونت ها در طول سفر جلوگیری کنید.
وی در ادامه افزود: وسایل اولیه نوزادان همچون پوشک، پماد، حوله های کاغذی، پستانک، و لباس گرم را حتما در کیف بگذارید و جعبه ی کمک های اولیه وداروهای آسپرین بچه، دندان گیررا حتما در سفر برای نوزاد خود به همراه داشته باشید.
تهرانچی خاطر نشان کرد: کلاه، ضد آفتاب sps15، نیز از دیگر وسایل ضروری برای نوزادان است وبا رعایت این اصول سفری ایمن با نوزادان را خواهید داشت.
وی در ادامه تصریح کرد: برای جلوگیری از گوش درد های کودک که در نتیجه تغییرات فشار هوا ایجاد می شود نوزادان باید در زمان نشست و برخاست هواپیما در حال مکیدن باشند بنابراین برنامه ی غذایی او را طوری تنظیم کنید که در زمان برخاستن و یا فرود آوردن هواپیما پستانک یا خوراکی های دیگر در دهان داشته باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۰۲
آذر ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>