نرم‌افزار «اصول و مبانی تربیت دینی» منتشر شد

گروه فضای مجازی: نرم‌افزار معارفی «اصول و مبانی تربیت دینی» به همت مؤسسه بوستان کتاب و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی منتشر شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، نرم‌افزار معارفی «اصول و مبانی تربیت دینی» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان به همت مؤسسه بوستان کتاب و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی منتشر شد. این […]

گروه فضای مجازی: نرم‌افزار معارفی «اصول و مبانی تربیت دینی» به همت مؤسسه بوستان کتاب و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، نرم‌افزار معارفی «اصول و مبانی تربیت دینی» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان به همت مؤسسه بوستان کتاب و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی منتشر شد.

این نرم‌افزار برگرفته از مجموعه آثار مؤسسه فرهنگی و تربیتی توحید و حاوی متن کامل ۱۱ عنوان کتاب از آثار این موسسه با محوریت اصول و مبانی تربیت دینی کودکان و نوجوانان است که از هم اکنون در دسترس مربیان و متولیان امور پرورشی مدارس و پژوهشگران حوزه معارف اسلامی قرار گرفته است.
مبانی تعلیم و تربیت در قرآن و احادیث، آنچه در مورد کودکان و نوجوانان باید بدانیم، والدین و مربیان مسئول، راه‌کارهای عملی آموزش اخلاق و مهارت‌های زندگی از کتب این نرم‌افزار به شمار می‌رود.
وی با اشاره به قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به امکان انتخاب فهرست درختی و گزینشی به همراه قابلیت تطبیق دوسویه متن و فهرست، ارائه متن کامل قرآن کریم به همراه ترجمه و امکان جستجو در آیات، ارتباط واژگان متون برنامه با چند دوره لغت نامه به همراه امکان دسترسی به ریشه و مشتق کلمات، همچنین ارتباط متن و فهرست کتب با بخش‌های دیگر برنامه از جمله بخش نمایش، جستجو و لغت‌نامه اشاره کرد.

جستجو به روش‌های گوناگون در الفاظ و عبارات متن و فهرست کتاب‌های برنامه، یادداشت‌برداری، رنگی کردن بخشی از متن، ذخیره، ویرایش و چاپ متن، از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار به‌شمار می‌رود.
علاقه‌مندان برای تهیه این نرم‌افزار به فروشگاه مجازی مرکز نور به نشانی WWW.NOORSHOP.IR مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>