نسیم مهر

کتابهای نسیم مهر شامل مباحثی کاملا علمی و روانشناسانه و راهکارهایی عملی و کاربردی

نویسنده: زهرا نجات

IMG_9630

نام کتاب: نسیم مهر ۱ و ۲ و ۳

تالیف: حسین دهنوی
انتشارات : خادم الرضا (ع)

کمتر کسی وجود دارد که حسین دهنوی را نشناسد ، مخصوصا چند سالی که هر پنجشنبه در شبکه سه سیما با برنامه ی گلبرگ مهمان خانه های مردم میشود.

حجهالاسلام دهنوی سالیان درازی ست که در باب خانواده از ابتدا (آشنایی و همسر گزینی ) تا انتها ( فرزند آوری و تربیت دینی فرزند ) به تحقیق و تفحص می پردازد.

کتابهای نسیم مهر شامل مباحثی کاملا علمی و روانشناسانه و راهکارهایی عملی و کاربردی ، با استفاده از ارزشهای دینی و روایات معصومین (ع) است برای حل بسیاری از مشکلات خانواده ها در مسیر تربیت فرزند .

در این سه جلد ، در مجموع به صدها سوال خانواده ها در رابطه با مسائلی مانند : آموزش توالت رفتن ، نقاشی کودکان،بهترین سن آموزش انضباط،لزوم تربیت دینی ،بی توجهی کودکان به آموزش های دینی ، خواب کودکان ، ترس ، مسائل جنسی،خیالبافی ، دزدی ، دندان قروچه و …. پاسخ مشروح داده شده است.

این کتابها در واقع حاصل گفتگوها و پرسش و پاسخ رادیویی مادران با آقای دهنوی است که بعدا توسط ایشان به صورت مکتوب درامده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>