مجموعه کتابهای بگرد و پیدا کن

کودک با مشاهده تصاویر به جستجوی شکل هدف در زمینه شلوغ می پردازد

انتخاب از : اعظم بانو

IMG_1323

 

مجموعه کتاب های «بگرد و پیدا کن» شامل تصاویری جذاب و زیبا برای کودکان است . تصاویر این کتاب هدفمند و چندلایه بوده و برای تقویت مهارت های بینایی و شناختی کودک طراحی شده اند . کودک با مشاهده تصاویر به جستجوی شکل هدف در زمینه شلوغ می پردازد و این امر مهارت جستجوی دیداری ونیزتحمل وی را افزایش می دهد .همچنین کودکانی که کم حوصله ترند با انجام این فعالیت مدت زمان بیشتری نبت به بازیهای دیگر تمرکز می کنند و کودک در این تصاویر مفاهیم ، افعال و مشاغل را می بیند و می شناسد .

 

IMG_1319

IMG_1317

 

وقت بگذارید و همراه فرزندانتان با دقت به هر تصویر نگاه کنید و سعی کنید اشیاء نقاشی شده در پایین هر صفحه را در آن پیدا کنید .این کتاب کودکان را تشویق می کند تا درباره هر چیزی کهتوجهشان را جلب می کند صحبت کنند وو بدین وسیله موجب افزایش مهارت های زبانی و محاوره ای کودکان می گردد .

مجموعه کتاب های بگرد و پیدا کن در قالب یک کتاب سرگرم کننده توجه و هشیاری مخاطب را برمیانگیزاند و باعث تقویت تمرکز ، هوش و ادراک دیداری می گردد.

 

IMG_1318

IMG_1321

این کتاب می تواند در جمع های گروهی کودکان هم مورد استفاده قرار بگیرد و بچه ها به کمک هم در این تصاویر شلوغ ، سوژه مورد نظر را پیدا کنند .

این کتاب از انتشارات “پیک دبیران” می باشد .

نویسنده و تصویر گر : ریچارد فولر

این کتاب مناسب برای کودکان زیر دبستان و سالهای اولیه دبستان می باشد ، اما می تواند پدر و مادرها را هم سرکار بگذارد .

پدر و مادر خلاق می توانند با تصاویر این کتاب داستانهای جالب توجهی برای بچه ها تعریف کنند .

۲۳
تیر ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها کتاب کودک
دیدگاه‌ها ۱ دیدگاه

یک پاسخ برای : 1

  1. معصوم گلی گفته:

    ما یک دوره ای به یک دسته از بازی های کامپیوتری معتاد شده بودیم به نام Hidden objects games!! خدا رو شکر ترکمون دادند!! یاد اون روز ها افتادم، هم دایره لغات انگلیسیمون گسترده می شد و هم از لذت کشف چیزی که پنهان بوده و ما کشفش کردیم (عجب کشف بزرگی!!) کیفور می شدیم..!! این مطلب عجیب برایمان نوستالژیک بود..!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>