گریه نکن زن!

می گفت شب بعد از اینکه بچه هام می خوابیدن می رفتم گوشه ای و گریه می کردم.

از همسر شهیدی شنیدم که با وجود نبود همسر و داشتن این همه مشکل مادی و روحی هیچوقت جلوی بچه هاش گریه نکرد… خیلی سخته برای یک زن که جلوی گریه ش رو نگه داره! می گفت شب بعد از اینکه بچه هام می خوابیدن می رفتم گوشه ای و گریه می کردم.

bbb

به خودم نگاه میکنم …. تقریبا تمام جاهایی که مامانم تو خونه گریه کرده یادمه .. یادمه که چرا؟ چه وقت؟ و در کدوم قسمت خونه گریه کرده اونم بعد گذشت ۲۰ ساااااال !

برنامه: هیچوقت جلوی بچه ات گریه نکن! اگر دلت پره و با گریه تخلیه میشه برو وضو بگیر و سر جاده ت گریه کن! اینجوری اگه بچه ات هم گریه ات رو دید جای نگرانی نداره خوشحالی داره. در حضور خدا گریه کن نه در حضور فرزند! فرزندتو نشکون. بغلش نکن و های های گریه کن.

گریه سلاح مومن در مقابل درون است ! در این جهاد نفسانی و درونی نه بیرونی. و سلاحه البکاء

منبع : امانت خدا

۱۰
تیر ۱۳۹۲
مادربانو
دیدگاه‌ها ۵ دیدگاه
برچسب‌ها

٬ ٬ ٬ ٬

یک پاسخ برای : 5

 1. اليما گفته:

  چه برنامه ی خوبی و
  سختی

 2. مرجان گفته:

  از بزرگی شنیدم که میگفت وقتی دلتون گرفت یا از چیزی اونقدر ناراحت شدید که دلتون میخواست گریه کنید، روضه یا نوحه ای بذارید و سعی کنید اشکهاتون رو برای غربت امامنتون بریزید، اینجوری هم آروم میشید هم فضای خونه متشنج نمیشه و هم انشالله با ذکر مصیبتی که دم میگیری معصومین به بهترین نحو آروم میکنن شما رو.

 3. زهرا گفته:

  انشاء الله بتونیم کاری کنیم که گریه هامون از نظر معنوی هم در راستای جانماز و قبله باشه، بعد از ظاهرش.

 4. زینب سادات گفته:

  خیلی زیبا بود
  ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>