سنجاب ترسو

کتاب «سنجاب ترسو» را برای بچه های ترسو بخوانید!

3

«سنجاب ترسو» عنوان اثری از «ملانی وات» است که با ترجمه محبوبه نجف‌خانی به بازار کتاب کودک و نوجوان آمد. داستان این کتاب درباره سنجابی است که از دنیای بیرون می‌ترسد و دوست ندارد از لانه‌ خود بیرون بیاید.-

«سنجاب ترسو» عنوان مجموعه‌ای است «از ملانی وات» که جایزه‌ کتاب ملی کانادا را از آن خود کرده است.

 داستان این کتاب‌ها درباره سنجابی است که از دنیای بیرون می‌ترسد و دوست ندارد از لانه‌ خود بیرون بیاید. هر قسمت از این مجموعه به یکی از ماجراهایی که برای این سنجاب اتفاق می‌افتد می‌پردازد. این مجموعه می‌تواند به کودکانی که می‌ترسند از مادر خود دور شوند کمک ‌کند و ترس آن‌ها را از بین ببرد.

«سنجاب ترسو»، «سنجاب ترسو دوست پیدا می‌کند»، «سنجاب ترسو از تاریکی می‌‌ترسد»، «سنجاب ترسو به ساحل می‌رود»، « سنجاب ترسو جشن تولد می‌گیرد»، پنج کتابی هستند که از این مجموعه تاکنون ترجمه و آماده چاپ شده‌اند. انتشارات آفرینگان این مجموعه را به چاپ می‌رساند.

در کتاب «سنجاب ترسو از تاریکی می‌ترسد» می‌خوانید:«سنجاب ترسو خواب‌های ترسناک را پاک یادش می‌رود. او متوجه می‌شود که همه‌ این چیزهاغ فقط توی فکرش بوده و در شب هی اتفاق ترسناکی نمی افتد. خواب سنجاب ترسو را به این فکر می‌اندازد که خودش را از شر چند چیز خلاص کند و به جای طالع‌بینی، سراغ چیز مطمئن‌تری برود.»

این کتاب ۳۲ صفحه‌ای با شمارگان دو هزار و ۲۰۰ نسخه و به بهای سه هزار تومان وارد بازار کتاب شده است.

منبع: ایبنا

۲۸
دی ۱۳۹۱
مادربانو
دسته‌ها معرفی کتاب
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>