سلام کلاس اولی ها

مژده به مادرهای کودکان کلاس اولی!

5

انتشارات نیستان با تدوین مجموعه کتابهای «سلام کلاس اولی ها» به کمک کودکان کلاس اولی و مادرانشان آمده است!

این مجموعه ۳۴ جلدی یک مجموعه هدفمند برای تقویت مهارت خواندن و روان خوانی دانش آموزان پایه اول دبستان است.

اگر دانش آموز کلاس اولی دارید می دانید که در این مقطع، کودکان پس از ماه آبان و آذر و یادگیری چند حرف از حروف الفبای فارسی بسیار علاقه مند هستند تا توانایی و مهارت خود را در خواندن کتاب ها به نمایش بگذارند. در مجموعه «سلام کلاس اولی ها» آن ها می توانند فقط با یادگیری حروف (آ- ا- ب- ت- د-ر-س- م- ن-و) ۵ جلد کتاب زیبا و جذاب را بخوانند و در ماه های آتی با یادگیری حروف جدید تر مثل (پ-ز-ک-و-ی) ۵ جلد دیگر را مطالعه کنند.

با یادگیری حروف جدیدتر، دانش آموزان می توانند از سایر کتابهای این مجموعه که بر اساس ترتیب حروف الفبای فارسی کتاب «بخوانیم و بنویسیم» که در مدرسه تدریس می شود تالیف شده است، استفاده کنند.

9789643372569

1570_gQKOiSCT

بزرگترین ویژگی این کتابها، داستان های ساده و جذاب و همچنین استفاده از نشانه هاست که خواندن داستان را برای دانش آموزان آسان و لذت بخش می کند.

منبع: بروشور کتاب مائده

۲۸
دی ۱۳۹۱
مادربانو
دسته‌ها معرفی کتاب
دیدگاه‌ها ۲ دیدگاه
برچسب‌ها

٬

یک پاسخ برای : 2

  1. elmira گفته:

    با سلام من یک پسر کلاس اولی دارم که در تمایز بین م و ن مشکل دارد و هرچه جلوتر می رود درسهای قبلی را فرا موش می کند و نمی تواند کلمات را با هم بخواند
    لطفا راهنمایی نمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>