جوجه اردک شناور

حالا مقداری آب توی یک ظرف گود بریزید و بگذارید دو تا از جوجه اردک ها برای خودشان شنا کنند!

زینب سادات موسوی

 

 

DSC00073

وسایل و اشخاص مورد نیاز:

 

DSC00098

 

آبسلانگ: (معروف به چوبی که دکترها می کنند توی حلق بچه ها و بزرگ ترها!. البته امروزه به ایشان “چوب شمع” هم می گویند!. این کالا را می توانید از داروخانه ها و فروشگاه های لوازم پزشکی با نام آبسلانگ و از فروشگاه های لوازم آرایشی با عنوان چوب شمع تهیه کنید!!!. این ها نتیجه ی کلی تحقیق و بررسی است که ما در اختیارتان می گذاریم ها!!)٬ چسب آب بندی رازی(معروف به چسب آکواریوم)٬ طلق زرد٬ ماژیک سی دی٬ قیچی (برای کاردستی قبلی هم به قیچی نیاز داشتید ولی من برای اینکه حجم عکس ها بالا نرود و سریع تر آپلود شوند فقط یک مرتبه از تصویر قیچی استفاده کردم!)

اشخاص: دختر عمه ای که جوجه اردک هایی که کشیده اید را برای تان قیچی کند. عروس خاله ای که وقتی به او برای جمع کردن چوب بستنی اس ام اس دادید٬ بگوید «بچه های من بستنی چوبی نمی خورن٬ اگه با پهنای آبسلانگ مشکل نداری برات بفرستم» و شما بگویید «عالیه نجمه! دقیقا یه چیزی می خواستم که از چوب بستنی پهن تر باشه!». پسری که بپرد برود از چسب فروشی٬ برای تان چسب آکواریوم بخرد.

jooje

 

الگو را روی طلق بکشید و قیچی کنید. یک برش عمودی وسط کادر مستطیلی پایین طرح تان بزنید و لبه های ایجاد شده را در دو جهت مخالف تا کنید. جوجه اردک را با چسب روی آبسلانگ بچسبانید. سعی کنید از چسب آکواریوم استفاده کنید٬ چرا که نسبت به چسب های دیگر در برابر رطوبت مقاوم تر است. بعد از این که ۲۵ عدد از این اردک ها درست کردید یک عکس از شاهکارتان بگیرید!:

DSC00094

حالا مقداری آب توی یک ظرف گود بریزید و بگذارید دو تا از جوجه اردک ها برای خودشان شنا کنند!

DSC00114

 

۲۵
دی ۱۳۹۱
مادربانو
دسته‌ها کاردستی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

٬ ٬ ٬ ٬

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>