تربیت آکواریومی / تربیت اقیانوسی

بعد دیدم که حضورهای بی جایم چندان نعمتی هم نبوده، همینطوری اقیانوسی بهتر است،

 

fruit-salad-bowl-1-300x225

 

هلو را می شستم، پوست می کندم، تکه های کوچکش را با چنگال کوچولو می گذاشتم توی یک بشقاب مخصوص کودکانه.  پیشبند سارا را می بستم و یک چنگال می دادم دستش و خودم هم مابین تلاشهایش هلو را می گذاشتم دهانش و بعد ترها می گذاشتم جلویش تا خودش بخورد.

زیر غذایی را پهن می کنم، هلو را می شویم می دهم دست بهار. اول با همان دوتا دندان پوست را می شکافد، هی هلو میافتد و هی پیدایش می کند، کم کم به داخل هلو که نفوذ کرد، انگشتهای فسقلیش فرو می رود توی هلو و نصب می شود روی دستش و همانطور می چرخاندش و خوردن آب دارش را ادامه می دهد، به هسته که می رسد تمام سر و رو و لباسهایش هلویی شده. حمام هلو گرفته انگار. لباسها را عوض می کنم و دست ورویش را می شویم.

* این داستان در مورد غالب موضوعات زندگی این دوتا صادق است. یعنی بود تا وقتی بهار به دنیا آمد. دو سه ماه اول هی لب گزیدم که من فرصت نمی کنم و به این بچه مثل آن یکی نمیرسم و ال است و بل است. بعد دیدم که حضورهای بی جایم چندان نعمتی هم نبوده، همینطوری اقیانوسی بهتر است، تازه آن یکی را هم باید از آکواریوم نجات بدهم!

 

منبع : از این روزها

 

۲۵
دی ۱۳۹۱
مادربانو
دیدگاه‌ها ۱ دیدگاه

یک پاسخ برای : 1

  1. سمانه امیری گفته:

    تصویر ِ یک دختر ِ حمام ِ هلو گرفته بسیااااااااار مسرت بخش بود … موافقم با همان تربیت ِ اقیانوسی … اقیانوستان آرام (گل)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>