ساده ترین غذاهایی که باعث ایجاد تومور میشود

خوردن ذرت اصلاح شده ژنتیکی (ذرت GM)‌ و مصرف سطوح کثیری از کودهای شیمیایی مونسانتو باعث ایجاد ضایعه در عضو بدن و تومورهای وحشتناکی در بین جانداران آمریکایی شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهند یک نشریه محبوب انگلستان نوشت: سرعت شیوع سرطان در آمریکا افزایش یافته است و بر اساس گزارش دیلی میل توسعه تومور سرطان […]

خوردن ذرت اصلاح شده ژنتیکی (ذرت GM)‌ و مصرف سطوح کثیری از کودهای شیمیایی مونسانتو باعث ایجاد ضایعه در عضو بدن و تومورهای وحشتناکی در بین جانداران آمریکایی شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهند یک نشریه محبوب انگلستان نوشت: سرعت شیوع سرطان در آمریکا افزایش یافته است و بر اساس گزارش دیلی میل توسعه تومور سرطان سینه و آسیب‌های کبدی در زنان و مردان این قاره در حال افزایش است.

غذاهای حاوی این کودهای شیمیایی باعث شده است ۵۰ % از مردان و ۷۰ درصد از زنان آمریکایی دچار مرگ زودرس شوند و دانشمندان با مطالعه بر روی موش‌ها دریافتند آن دسته از موش‌هایی که از این مواد غذایی تغذیه می‌کنند از آسیب‌ کبد و کلیه رنج می‌برند و ذرتی که در غلات صبحانه و چیپس ذرت استفاده می شود به شدت خطرناک است.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۲۰
بهمن ۱۳۹۴
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>