ویتامین‌ها را چه موقع مصرف کنیم؟

دکتر مسعود کیمیاگر، متخصص تغذیه گفت: مصرف ویتامین‌ها ساعت مشخصی ندارد و آن‌ها را در ۲۴ ساعت از شبانه روز می‌توانیم مصرف کنیم اما بهترین زمان مصرف صبح و همراه صبحانه است. وی با بیان اینکه ویتامین‌ها بهتر است با آب، شیر و میوه مصرف شوند، گفت: افرادی که ناراحتی‌های گوارشی دارند باید از مصرف […]

دکتر مسعود کیمیاگر، متخصص تغذیه گفت:
مصرف ویتامین‌ها ساعت مشخصی ندارد و آن‌ها را در ۲۴ ساعت از شبانه روز می‌توانیم مصرف کنیم اما بهترین زمان مصرف صبح و همراه صبحانه است.
وی با بیان اینکه ویتامین‌ها بهتر است با آب، شیر و میوه مصرف شوند، گفت: افرادی که ناراحتی‌های گوارشی دارند باید از مصرف ویتامین‌ها به صورت ناشتا خودداری کنند.
دکتر کیمیاگر خاطر نشان کرد: ویتامین‌ها مکمل‌اند و باید بررسی شود که بدن افراد به چه ویتامینی نیاز دارند تا کمبود بدنشان را تامین کنند برای مثال ویتامینE معمولا دوبار در هفته مصرف می‌شود.
مولتی ویتامین میرال معمولا ویتامینی است که افراد بالای ۵۰ سال استفاده می‌کنند و در بعضی افراد که نیاز بدنی‌شان تامین نمی‌شود باید هر روز این ویتامین مصرف شود.
مبنع: باشگاه خبرنگاران جوان

۱۶
فروردین ۱۳۹۴
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>