مجموعه قصه های شیرین جنگل

جموعه قصه های شیرین جنگل علاوه بر آموزش غیر مستقیم ارزشهای زندگی، به ویژه همکاری و همیاری، می تواند به عنوان یک مجموعه فارسی آموز نیز مورد استفاده قرار بگیرد و مربیان و والدین را در تقویت مهارت خواندن و نوشتن یاری کند .

مجموعه قصه های شیرین جنگل علاوه بر آموزش غیر مستقیم ارزشهای زندگی، به ویژه همکاری و همیاری، می تواند به عنوان یک مجموعه فارسی آموز نیز مورد استفاده قرار بگیرد و مربیان و والدین را در تقویت مهارت خواندن و نوشتن یاری کند .

مجموعه‌ شش جلدی که هر جلدش قصه‌ی یک حیوونه. تو هرکدوم ازین قصه ها برای یکی ازین حیوون ها یک مشکلی پیش میاد که بقیه دوستاش با هم کمک می‌کنن تا مشکلش رو حل کنن و اون رو شاد کنند.
حیوون ها اسمهای بامزه ای دارند و تصویرهاش ساده اما جذاب و بامزه‌س و رنگ‌آمیزی شاد و زنده‌ای داره

ghesehaie-shirin-jangal-3آیا این گره همیشه روی دم هتی می ماند ؟

وقتی هتی هیس هیس از خواب بیدار می شود ، می بیند دمش بدجوری گره خورده است. هتی عطسه می کند، هی دور خودش تاب می خورد اما گره دمش باز نمی شود.

ghesehaie-shirin-jangal-2

وای غرش من گم شده !

همه حیوانات جنگل هر صبح با صدای غرش ری ری راه راه از خواب بیدار می شوند.اما امروز وقتی ری ری از خواب بیدار شد، فهمید که از غرشش خبری نیست! حالا حیوانات جنگل چه طور می توانند هر صبح از خواب بیدار شوند؟

ghesehaie-shirin-jangal-5

گودی گنده دوست دارد صدای شیپورش در همه جنگل بپیچد. اما او مشکل بزرگی دارد!

از خرطومش هیچ صدایی بیرون نمی آید! پس او کی می تواند جلوی دوستانش شیپور بزند؟

458x458xghesehaie-shirin-jangal-4.jpg.pagespeed.ic.rZ89in5iLm

پس من کی یاد می گیرم تاب بخورم ؟

آوی آویزون بیچاره بلد نیست روی شاخه درختان تاب بخورد. هر کاری می کند نمی شود و تالاپی می افتد پایین. او مثل گوریلهای دیگر نیست پس چه کار باید بکند؟

458x458xghesehaie-shirin-jangal-6.jpg.pagespeed.ic.2LC6lpapGC

کی گفته من یه شیر تنبلم ؟

غری غرشی از درس شیرها خوشش نمی آید . او دلش می خواهد از صبح تا غروب در آفتاب دراز بکشد و چرت بزند. اما یک شب از میان بوته ها صدایی می شنود، حال اگر آنجا دشمنی باشد آیا غری غرشی درسش را بلد است ؟

ghesehaie-shirin-jangal-1همه اسبهای آبی دوست پرنده ای دارند که حشره های وزوزی روی تن آنها را می خورد. همه به جز یکی و ان کسی نیست به جز گالی گلی!

گالی چطور می تواند از دست این حشره های موذی فرار کند؟

ناشر : کتابهای فندق

۱۹
اسفند ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها کتاب کودک
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *