اسپری‌های مو تاثیر منفی در نوزاد دارند

سپهر کامیاب متخصص پوست و مو در گفتگو باخبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: اسپری‌ها و حالت دهنده‌های مو از مهم‌ترین و عمده‌ترین لوازمی است که در صورت مصرف نادرست می‌توانند سلامتی انسان را به خطر اندازند. وی افزود: زنان باردار مهم‌ترین افرادی هستند که باید در استفاده از اسپری‌های موقت بیشتری کنند، در غیر […]

سپهر کامیاب متخصص پوست و مو در گفتگو باخبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: اسپری‌ها و حالت دهنده‌های مو از مهم‌ترین و عمده‌ترین لوازمی است که در صورت مصرف نادرست می‌توانند سلامتی انسان را به خطر اندازند.
وی افزود: زنان باردار مهم‌ترین افرادی هستند که باید در استفاده از اسپری‌های موقت بیشتری کنند، در غیر اینصورت ممکن است سلامتی خود و فرزندانشان‌ را به خطر انداخته و هزینه‌های زیادی را متحمل شوند.
کامیاب تاکید کرد: استفاده از اسپری‌های مو در دوران بارداری می‌تواند اثرات و عوارض منفی قابل ملاحظه‌ای بر روی جنین و سلامتی نوزاد تازه متولد شده بگذارد.
کامیاب خاطرنشان کرد: تاثیرات منفی و عوارض استفاده از اسپری مو در زنان باردار، بر روی نوزادان پسر بیشتر از نوزادان دختر است.
منبع: باشگاه خبرنگاران

۲۵
آبان ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>