این لباس ها به طور معجزه آسا سرطان را در زنان نابود می کنند!

به گزارش خبرنگار کلینیک باشگاه خبرنگاران، بر اساس یک مطالعه جدید که در مجله اپیدمیولوژی سرطان، شاخصهای زیستی و پیشگیری منتشر شده است مطالعات نشان می دهند که پوشیدن گن و لباس هایی که شم و کلیه ها را تحت فشار قرار دهد مانع از بروز سرطان در زنان می شود. بسیاری از متخصصان و انجمن سرطان آمریکا بر این باورند که پوشیدن لباس هازیر برای ۱۲ […]

به گزارش خبرنگار کلینیک باشگاه خبرنگاران، بر اساس یک مطالعه جدید که در مجله اپیدمیولوژی سرطان، شاخصهای زیستی و پیشگیری منتشر شده است مطالعات نشان می دهند که پوشیدن گن و لباس هایی که شم و کلیه ها را تحت فشار قرار دهد مانع از بروز سرطان در زنان می شود.

بسیاری از متخصصان و انجمن سرطان آمریکا بر این باورند که پوشیدن لباس هازیر برای ۱۲ ساعت از روز از بروز سرطان جلوگیری می کند.

گفتنی است، دانشمندان با بررسی و انجام آزمایشاتی دریافتند زنان باید همواره از لباس های نخی و راحتی استفاده کنند و پوشیدن رنگ های روشن باعث خون رسانی بهتر و بیشتر در کل بدن می شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

۰۷
دی ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

٬ ٬ ٬ ٬

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>