یک کار ضروری که زنان باید هر روز انجام دهند!

ویتامین د جزو ضروری ترین ویتامین ها برای بدن تمام افراد به ویژه زنان محسوب می شود که مصرف منظم آن از بروز تمامی سرطان ها به ویژه سرطان های زنانه در بدن جلوگیری می کند. بررسی ها نشان می دهند، دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی هزاران زن دریافتند ویتامین د با سرطان و تومور […]

ویتامین د جزو ضروری ترین ویتامین ها برای بدن تمام افراد به ویژه زنان محسوب می شود که مصرف منظم آن از بروز تمامی سرطان ها به ویژه سرطان های زنانه در بدن جلوگیری می کند.

بررسی ها نشان می دهند، دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی هزاران زن دریافتند ویتامین د با سرطان و تومور ها مبارزه می کند و آن ها را از  بین می برد از این رو مصرف این ویتامین در زندگی زنان بسیار مهم و با ارزش تلقی می شود.زنان باید بدانند برای سلامت استخوان هایشان و برای جلوگیری از بروز سرطان هر روز باید مصرف این ویتامین را جدی بگیرند و آن را چه از غذا و یا قرص دریافت کنند.
گفتنی است ، اگرچه مصرف خودسرانه این ویتامین ممنوع است و حتما باید زیر نظر پزشک تجویز شود و آن را مصرف کرد و هرگونه بی احتیاطی در مصرف آن عوارض جبران ناپذیری را به دنبال خواهد شد.
همچنین این ویتامین در شیر ، ماست و محصولات لبنی به وفور وجود دارد و مصرف قرص و مکمل های آن برای زنان در دوران بارداری و میانسالی ضروری می باشد.

۱۲
شهریور ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>