“خانم‌های باردار” از سشوار و وسایل برقی استفاده نکنید!

جنین‌ها هرگونه صدای خارجی خارج از محیط شکم را می‌شنوند و به آن‌ها واکنش نشان می‌دهند. دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی هزاران جنین دریافتند که هنگامی که صداهایی از قبیل سشوار، وسایل برقی مانند آبمیوه‌گیری، هم‌زن برقی، جیغ و سر و صداهای سبز به گوش جنین بعد از ۶ ماهگی می‌رسد جنین با حرکاتی غیرعادی […]

جنین‌ها هرگونه صدای خارجی خارج از محیط شکم را می‌شنوند و به آن‌ها واکنش نشان می‌دهند.
دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی هزاران جنین دریافتند که هنگامی که صداهایی از قبیل سشوار، وسایل برقی مانند آبمیوه‌گیری، هم‌زن برقی، جیغ و سر و صداهای سبز به گوش جنین بعد از ۶ ماهگی می‌رسد جنین با حرکاتی غیرعادی روبرو می‌شود و نوعی خشم و عصبانیت در او دیده می‌شود.
مطالعات دانشمندان نشان می‌دهد امواج موبایل، لپ تاپ و تبلت باعث “کاهش گردش خودن” در بدن مادر می‌شوند و مضرات زیادی را برای جنین به وجود می‌آورند.
صداهای وسایل برقی و به طور کلی تمام امواج برای زنان باردار خطرناک است و نوزاد نارس، کاهش وزن شدید، درصورت رعایت نکردن سقط جنین را به دنبال خواهد داشت.

۱۹
مهر ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>