“آب معدنی” برای زنان باردار خطرناک است!

آب معدنی علاوه بر تامین آب مورد نیاز بدن استفاده بیش از حد از آن باعث درد و تورم در مفاصل و “سنگ کلیه” و عوارضی مانند “فشار خون” می‌شود. بررسی‌ها نشان می‌دهند کارشناسان تولید آب معدنی بر این باورند گاهی “آلاینده‌های شیمایی آلی” و غیر آلی در آب به وجود می آید که می‌تواند […]

آب معدنی علاوه بر تامین آب مورد نیاز بدن استفاده بیش از حد از آن باعث درد و تورم در مفاصل و “سنگ کلیه” و عوارضی مانند “فشار خون” می‌شود.
بررسی‌ها نشان می‌دهند کارشناسان تولید آب معدنی بر این باورند گاهی “آلاینده‌های شیمایی آلی” و غیر آلی در آب به وجود می آید که می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را به وجود آورد.
این روزها مادران باردار برای سلامت جنین خود و تامین مواد معدنی مورد نیاز بدنشان به سراغ آب‌های معدنی می‌روند و حتی نوشیدنی‌هایی مانند چای و قهوه را با آب معدنی تهیه می‌کنند اما مطالعات دانشمندان نشان می‌دهد بیماری‌ها و تغییرات پوستی از شایع‌ترین بیماری‌های دوران بارداری است که وجود ترکیبات و املاح مختلف در این آب‌ها می‌تواند باعث تشدید “بیماری‌های پوستی” و ورم شود.

 

۲۳
مهر ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>