برای داشتن پوست سالم میوه بخورید

متخصصان سلامت معتقدند مصرف پنج وعده میوه و سبزی در روز می‌تواند در حفظ سلامت پوست و شادابی آن موثر باشد. به گزارش ایسنا، به رغم آنکه همواره به افراد توصیه می‌شود برای حفظ سلامت پوست خود به انواع کرم‌ها و ضد آفتاب‌ها بسنده کنند، پزشکان در بررسی‌های خود مشاهده کردند علاوه بر این راهکارها […]

متخصصان سلامت معتقدند مصرف پنج وعده میوه و سبزی در روز می‌تواند در حفظ سلامت پوست و شادابی آن موثر باشد.

به گزارش ایسنا، به رغم آنکه همواره به افراد توصیه می‌شود برای حفظ سلامت پوست خود به انواع کرم‌ها و ضد آفتاب‌ها بسنده کنند، پزشکان در بررسی‌های خود مشاهده کردند علاوه بر این راهکارها داشتن رژیم غذایی متعادل و مناسب موجب حفظ سلامت پوست می‌شود.

متخصصان در بررسی جدید خود دریافتند: رنگ دانه‌های زرد موجود در میوه‌ها و سبزی‌جاتی با رنگ روشن سلامت پوست را حفظ می‌کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از نیچر ورلد نیوز، مطالعات همچنین نشان می‌دهد تاثیر مصرف میوه و سبزی‌جات علاوه بر آنکه بر سلامت پوست تاثیر می‌گذارد، از بروز بیماری‌های دیگر نیز جلوگیری می‌کند به طور مثال افراد می‌توانند خطر ابتلا بهدیابت نوع دو را با مصرف این گونه مواد خوراکی کاهش دهند.

منبع: همشهری آنلاین

۰۹
مهر ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>