بانوان هنرهای تجسمی در حمایت از مردم غزه کارگاه می‌گذارند

کارگاه هنرهای تجسمی ویژه حمایت از مردم مظلوم غزه با حضور بانوان هنرمند سراسر کشور در مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری برپا می‌شود. به گزارش مهر، این کارگاه های هنری با حضور جمعی از بانوان هنرمند و متعهد در عرصه هنرهای تجسمی کشور از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۰ مرداد تا ساعت ۲۰ سه‌شنبه […]

کارگاه هنرهای تجسمی ویژه حمایت از مردم مظلوم غزه با حضور بانوان هنرمند سراسر کشور در مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری برپا می‌شود.

به گزارش مهر، این کارگاه های هنری با حضور جمعی از بانوان هنرمند و متعهد در عرصه هنرهای تجسمی کشور از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۰ مرداد تا ساعت ۲۰ سه‌شنبه ۲۱ مرداد برگزار خواهد شد.

این هنرمندان از تهران و شهرستان های کشور به سرپرستی صدیقه سلمان در کارگاه مرکزی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ گرد هم می‌آیند و با خلق آثارشان حمایت خود را از مردم مظلوم غزه، به ویژه کودکان و زنانی که بی دفاع و بی گناه کشته می شوند، اعلام می‌دارند.

این آثار در سایت «جمعیت هنرمندان تجسمی ایران» که برای اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه راه اندازی شده است، منتشر می‌شوند.

منبع: همشهری آنلاین

۱۹
مرداد ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>