زردترین میوه تابستانی

زردآلو می تواند یک منبع بسیار خوب نیز برای افرادی باشد که نیاز به ویتامین ث دارند. این میوه سرشار از آنتی اکسیدان های هم برای بدن است که با رادیکال های آزاد جنگیده و آن ها را به مواد غیر سمی برای بدن تبدیل کند. تابستان فصل میوه های تازه و خنک است که […]

زردآلو می تواند یک منبع بسیار خوب نیز برای افرادی باشد که نیاز به ویتامین ث دارند. این میوه سرشار از آنتی اکسیدان های هم برای بدن است که با رادیکال های آزاد جنگیده و آن ها را به مواد غیر سمی برای بدن تبدیل کند.

تابستان فصل میوه های تازه و خنک است که می تواند گرمای بی حد آن را کمی تحمل پذیرتر کند. این میوه ها شامل گوجه سبز، آلو، هلو و زردآلو هستند که باید به میزان کافی از آن ها استفاده کنید. دراین میان زردآلو میوه ای است که این روزها می توانید در همه مغازه ها پیدا کنید. به همین علت لازم است از این میوه خوشمزه بیشتر بدانید.

سعی کنید زردآلو را به صورت تازه مصرف کنید تا کالری کمتری وارد بدنتان شده همچنین تمام خواص آن به طور تازه وارد بدن شما می شود. این میوه می تواند از بیماری های ریوی از جمله سرطان ریه جلوگیری کند.

بهترین منبع در ویتامین A است و کارتئین بسیار زیادی در آن یافت می شود. این میوه را کارشناسان توصیه می کنند به طور روزانه حداقل یک عدد استفاده کنید. زردآلو می تواند پوست را شفافیت بخشیده و آن را زیباتر از گذشته کند.

زردآلو می تواند یک منبع بسیار خوب نیز برای افرادی باشد که نیاز به ویتامین ث دارند. این میوه سرشار از آنتی اکسیدان های هم برای بدن است که با رادیکال های آزاد جنگیده و آن ها را به مواد غیر سمی برای بدن تبدیل کند.

زردآلوها همچنین دارای موادی مانند پتاسیم، آهن و روی است که هر کدام بدن ما را به نوعی پوشش می دهند. این میوه می تواند از بیماری های قلبی و از مسدود شدن رگ های عروقی بدن جلوگیری کند.

زرد آلو را البته باید به دقت مصرف کنید و البته از زیاده روی در آن جدا خودداری کنید. زردآلو باداشتن طبعی سرد می تواند باعث دل دردهای شدید شده و حتی شما را راهی بیمارستان کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

۳۱
مرداد ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>