کیف موزیک پلیر و هِدسِت

حتماً براتون زیاد پیش اومده که سیم هدست به هم گره بخوره و اکثراً فرمی نامرتب و درهم و برهم داشته باشه و برای هربار مرتب کردن و باز کردن گره هاش کلی وقت صرف کنید. یه راه آسون و کم خرج برای این مشکل وجود داره: “درست کردن یه کیف کوچولو برای هدست و موزیک پلیر”.

نویسنده: معصومه کریمی گامیشان

حتماً براتون زیاد پیش اومده که سیم هدست به هم گره بخوره و اکثراً فرمی نامرتب و درهم و برهم داشته باشه و برای هربار مرتب کردن و باز کردن گره هاش کلی وقت صرف کنید. یه راه آسون و کم خرج برای این مشکل وجود داره: “درست کردن یه کیف کوچولو برای هدست و موزیک پلیر”. در این جا ساده ترین فرم این جور کیف ها آموزش داده می شه، شما می تونید با سلیقه ی خودتون فرم های دیگه ای از این روش رو پیاده کنید. من کیف رو با پارچه ی نمدی درست کردم، بزرگترین دلیلش هم، ریش ریش نشدن پارچه است! شما از هر چنس پارچه ای که دوست دارید می تونید استفاده کنید. در این جا الگو و روش کار برای یک ipod کوچیک طراحی و اجرا شده. با ایده گرفتن و به کار بردن کمی خلاقیت، می تونید برای تلفن همراهتون و یا هر نوع موزیک پلیری یک کیف درست کنید.

برای شروع کار به دو تکه پارچه ی مستطیلی شکل با ابعادی که در تصویر مشخصه، نیاز داریم.

1m

مستطیل بزرگ (مستطیل سرخابی رنگ) رو از وسط تا کنید و کناره های کار (با کروشه ی سفید رنگ مشخص شده) رو بدوزید. مطابق تصویر در یک طرف کار یک دگمه قابلمه ای بدوزید.

2m

مستطیل کوچیک تر (مستطیل بنفش رنگ) رو در طرف دیگه ی مستطیل بزرگ تر (همون سمتی که دگمه نداره) بدوزید.

3m

مثل تصویر زیر، قسمت دیگه ی دگمه قابلمه ای رو بر روی مستطیل بنفش رنگ بدوزید.

4m

کیف آماده است. خود موزیک پلیر رو در قسمت جیب قرار بدید. هدست رو به دو روش می تونید جمع کنید و در کیف قرار بدید. روش اول:

5m

و روش دوم:

6m

البته من روش اول رو می پسندم و برام راحت تره! دیدید چقدر راحت و سریع می شه این کیف رو تهیه کرد؟!

یک پاسخ برای : 2

  1. مریم گفته:

    سلام این سوال مکنربطی به این مطلب نداره من یه جایی از سایت خوندم که شما برا دخترت پتوی خوشگل بافتی بافتی میخواستم یه سایت خوب که خوب و دقیق اموزش بافتنی روداره بهم کعرفی کنیدیا کتابی در این زمینه معرفی کنید که پتو عروسک لباس و… ببافم خیلی متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>