ورود منشور حقوق دانش‌آموزی به کتاب‎های درسی از سال آینده

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش از ورود منشور حقوق دانش‌آموزی به کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده محصلان خبر داد. به گزارش پایگاه رسمی وزارت آموزش و پرورش، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان با اعلام این خبر گفت: در کتاب‌های درسی سال تحصیلی جدید، منشور حقوق دانش‌آموزی یعنی مقررات و قوانین […]

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش از ورود منشور حقوق دانش‌آموزی به کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده محصلان خبر داد.

به گزارش پایگاه رسمی وزارت آموزش و پرورش، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان با اعلام این خبر گفت: در کتاب‌های درسی سال تحصیلی جدید، منشور حقوق دانش‌آموزی یعنی مقررات و قوانین مربوط به دانش‌آموزان و حقوق شهروندی مطرح شده است؛ این مطالب در کتاب‌های مطالعات اجتماعی و حوزه ادبیات وارد شده است.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: در کتاب‌های درسی ادبیات فارسی نیز بازنگری انجام شده و نسبت به رسم‌الخط توجه ویژه‌ای شده است.

محمدیان ادامه داد: کتاب‌های استان‌شناسی نیز مورد بازنگری قرار گرفته‌ و برخی از مفاخر علمی، زبان و ادبیات محلی در کتاب‌های استان‌شناسی تجدیدنظر شده است.

منبع: همشهری آنلاین

۰۳
اردیبهشت ۱۳۹۳
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>