جشنواره ی بهاره از جنس تخم مرغ و نقاشی!

قرارمون چیه؟ دو تا جشنواره پر از رنگ و انرژی، اولیش جشنواره ی نقاشیه و دومی هم جشنواره تخم مرغ سفره هفت سین. شما می تونید در هر کدوم از این جشنواره ها که مایل بودید شرکت کنید.

نویسنده: معصومه کریمی گامیشان

ما مادربانویی ها کلاً دنبال فرصتیم تا رنگی ترین اتفاقات زندگیمون رو بهانه کنیم برای دور هم بودن و لذت بردن از زندگی. اشتباه نکنید، این یک قرار فیزیکی نیست، از راه دور هم شدنیه! چطور؟ خدمتتون عرض می کنیم.

ما این بار بهار رو بهانه قرار دادیم، بهانه از این بهتر سراغ دارید؟!

 

nنوروز

 

قرارمون چیه؟ دو تا جشنواره پر از رنگ و انرژی، اولیش، جشنواره ی نقاشیه و دومی هم جشنواره تخم مرغ سفره هفت سین. شما می تونید در هر کدوم از این جشنواره ها که مایل بودید شرکت کنید. ما مادربانویی ها ازتون می خوایم که زحمت بکشید و از بچه ها بخواید برامون نقاشی هایی با موضوع بهار، نوروز و یا سفره هفت سین بکشند و یا با همکاری بچه ها تخم مرغ های سفره ی هفت سین رو آماده کنید و تصاویرشون رو تا قبل از عید نوروز برامون به آدرس info@madarbanoo.com ایمیل بزنید. توجه کنید:

 

- در مورد نقاشی ها: می تونید نقاشی ها رو اسکن کنید و یا اگر دسترسی به اسکنر ندارید ازشون عکس بگیرید (البته عکس های باکیفیت) و برامون ایمیل کنید. اسم و سن کودکتون رو حتما ذکر کنید. اگر هم دوست داشتید، از بچه ها در حین نقاشی کشیدن عکس بگیرید و برامون بفرستید.
.
نقاشی
.
- در مورد تخم مرغ های سفره هفت سین: عکس های با کیفیت از تخم مرغ های سفره هفت سین تهیه کنید. هر چی تزئین تخم مرغ خلاقانه تر، بهترتر. اسمتون رو حتما در ایمیل ذکر کنید. اگر هم دوست داشتید، از بچه ها در حین تزئین تخم مرغ عکس بگیرید و برامون بفرستید.
.
egg
.
تصاویر منتخب با نام خودتون بر روی سایت قرار می گیره و پس از رای گیری تا پایان نوروز، بهترین نقاشی و یا عکس انتخاب می شه.
مادربانو رو از انرژی کودکانه ی بچه ها بی نصیب نذارید و ما رو غرق در کودکی های رنگی بچه ها کنید.

۱۸
اسفند ۱۳۹۲
مادربانو
دیدگاه‌ها ۲ دیدگاه

یک پاسخ برای : 2

  1. به به چقدر زیباست. ممنونم از راهنمایی تون. خدا کنه وقت بشه عملی کنیم این ایده ها رو.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>