جعبه های خانگی

حتما براتون اتفاق افتاده که دنبال یه جای درست و حسابی برای وسایل های ریزه میزه باشید و یا برای نگهداری یک عالمه خاطره دنبال یه جای مناسب بگردید. می تونید از باکس های آماده ای که بیرون می فروشند، استفاده کنید اما به جای صرف هزینه برای خریدشون، با کمی حوصله می تونید خودتون این جعبه ها رو درست کنید.

نویسنده: معصومه کریمی گامیشان

حتما براتون اتفاق افتاده که دنبال یه جای درست و حسابی برای وسیله های ریزه میزه باشید و یا برای نگهداری یک عالمه خاطره دنبال یه جای مناسب بگردید. می تونید از باکس های آماده ای که بیرون می فروشند، استفاده کنید اما به جای صرف هزینه برای خریدشون، با کمی حوصله می تونید خودتون این جعبه ها رو درست کنید. نکته اینه که جعبه های کفش و کیک و یا هر جعبه دیگه ای رو هیچ وقت دور نندازید! روی جعبه رو با کاغذ کادو و یا کاغذ رنگی بپوشونید. حتی می تونید خودتون رنگش کنید. روی کاغذهای ساده استیکر، روبان و هر چیزی که جعبه رو زیبا می کنه بچسبونید.

1

2

6

7

3

4

یک جعبه ی عطر که با کمک کاغذ رنگی، روبان و استیکر، تبدیل شد به جای قرقره هام:

8m

من از این جعبه ها کلی برای خودم آماده کردم و تقویم ها، یادداشت های روزانه ام، یادگاری های سفرها و کلی چیزای دیگه رو توشون نگه می دارم.

5

یک پاسخ برای : 2

  1. samin گفته:

    عکسها اینقدر قشنگه که آدم دلش میخواد همین الان بره هر چی جعبه خالی توی خونه داره پیدا کنه و کاغذکادو پیچ کنه. ممنونم ازتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>