کودکان مبتلا به سرطان

کتاب «راهنمای والدین کودکان مبتلا به سرطان» به زبانی ساده و روشن، اطلاعات ارزشمند پزشکی را درباره روش‌های تشخیص، درمان و نحوه مقابله با عوارض جانبی و کنترل درد در اختیار والدین قرار می‌دهد.

این کتاب به وسیله اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و تحت نظر شادروان پروفسور پروانه وثوق فوق تخصص هماتولوژی انکولوژی اطفال و به قلم خدیجه اثنی‌عشری و محمد بابایی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه نوشته شده است.

کودکان مبتلا به سرطان

کتاب «راهنمای والدین کودکان مبتلا به سرطان» به زبانی ساده و روشن، اطلاعات ارزشمند پزشکی را درباره روش‌های تشخیص، درمان و نحوه مقابله با عوارض جانبی و کنترل درد در اختیار والدین قرار می‌دهد. همچنین این کتاب حاوی فصول آموزنده‌ای درباره رژیم غذایی مناسب و راهکارهایی برای کاهش روانی مشکلات خانوادگی و اجتماعی است.

نویسندگان در  ۱۰ فصل این کتاب از والدین کودکان مبتلا به سرطان می‌خواهند تا با آنها درباره بیماری‌شان صادق باشند و از چگونگی به وجود آمدن این بیماری با کودکان خود صحبت کنند و به آنها راهکارهای درمان این بیماری و خطرات احتمالی درمان را نیز آموزش می‌دهند؛ راهکارهایی مانند عمل‌ جراحی، شیمی‌درمانی و پرتو‌درمانی همراه با عوارض درمانی آنها.

نام کتاب: راهنمای والدین کودکان مبتلا به سرطان

نویسندگان: دکتر خدیجه اثنی‌عشری/دکتر محمد بابایی

ناشر: انتشارات تیمورزاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>