پستانکی که جان کودک را نجات می دهد + عکس

م بالا رفتن دمای بدن یکی از علائم بروز بیماری هااست و در نوزادان با توجه به اینکه نمی توانند بیماری خود را اعلام کنند بالا رفتن دمای بدن از اهمیت بسزایی برخوردار است و گاهی اوقات به دلیل خفیف بودن درجه تب به والدین متوجه بیماری فرزندان خود نمی شوند. به همین منظور طراحان […]

م

بالا رفتن دمای بدن یکی از علائم بروز بیماری هااست و در نوزادان با توجه به اینکه نمی توانند بیماری خود را اعلام کنند بالا رفتن دمای بدن از اهمیت بسزایی برخوردار است و گاهی اوقات به دلیل خفیف بودن درجه تب به والدین متوجه بیماری فرزندان خود نمی شوند.

به همین منظور طراحان پستانکی طراحی کرده اند که دمای بدن را نشان می دهد این پستانک که دارای یک صفحه نمایش کوچک است درجه حرارتی بدن نوزاد را نمایش می دهد.

ضمنا این پستانک دارای LED سبز و قرمز است در صورت بالا بودن و دمای بدن نوزاد چراغ قرمز آن به علامت هشدار روشن می شود، قیمت این پستانک حدود ۱۰ دلار است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۱۵
دی ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

٬ ٬

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>