یک نمایشگاه، پر از اسباب‌بازی

پنجمین نمایشگاه بازی، سرگرمی و آموزش کودک و نوجوان در بوستان گفت‌وگو از ۱۶ تا ۲۰ دی در محل دایمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران برگزار می‌شود. اداره‌ی کل آموزش‌های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با همکاری نشر شهر، پنجمین دوره‌ی نمایشگاه بازی، سرگرمی و آموزش کودک و نوجوان را برگزار می‌کنند. این نمایشگاه […]

پنجمین نمایشگاه بازی، سرگرمی و آموزش کودک و نوجوان در بوستان گفت‌وگو از ۱۶ تا ۲۰ دی در محل دایمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران برگزار می‌شود.

اداره‌ی کل آموزش‌های شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با همکاری نشر شهر، پنجمین دوره‌ی نمایشگاه بازی، سرگرمی و آموزش کودک و نوجوان را برگزار می‌کنند.

این نمایشگاه با هدف ارتقای سطح آگاهی‌های عمومی شهروندان در زمینه‌ی بازی و اسباب‌بازی و سرگرمی‌های آموزشی متناسب با سطح سنی کودک و نوجوان، معرفی اسباب‌بازی‌ها و لوازم سازگار با محیط زیست و سلامت کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

منبع: همشهری آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>