بچه می‌خواهید؟ “کلم بروکلی” بخورید!

بررسی‌ها نشان می‌دهند سبزیجات نقش زیادی در باروری زنان و مردان دارند. مطالعات اخیر نشان می‌دهند دلیل اصلی این اتفاقات سبزیجاتی است که در این فصل وجود دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهند سبزیجات نقش زیادی در باروری زنان و مردان دارند و کلم بروکلی یکی از سبزیجاتی است که به میزان زیادی در بازار در فصل […]

بررسی‌ها نشان می‌دهند سبزیجات نقش زیادی در باروری زنان و مردان دارند. مطالعات اخیر نشان می‌دهند دلیل اصلی این اتفاقات سبزیجاتی است که در این فصل وجود دارد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند سبزیجات نقش زیادی در باروری زنان و مردان دارند و کلم بروکلی یکی از سبزیجاتی است که به میزان زیادی در بازار در فصل زمستان وجود دارد.
گفتنی است، کلم بروکلی “اسید فولیک” فراوانی درخود دارد و اسید فولیک یکی از موادی مهم برای باروری به حساب می‌آید که “خطر سقط جنین” را نیز کاهش می‌دهد.
نتایج پژوهشگران نشان می‌دهند، مردانی که در رژیم غذایی‌شان اسید فولیک وجود ندارد سه درصد بیشتر احتمال دارد فرزندان ناقص بیاورند پس اگر کلم بروکلی را به خاطر سلامت کودک آینده‌تان مصرف می‌کنید شوهرتان را هم از آن بی‌نصیب نکنید.
گفتنی است، پژوهشگران معتقدند کودکانی که در ماه‌های سرد سال نیز متولد می‌شوند “ضریب هوشی” در آنها به مراتب بالاتر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

۲۰
بهمن ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>