مواردی عجیب که باعث “سقط جنین” می شوند!

قهوه، شکلات، زعفران، “غذاهای کنسروی”، ظروف پلاستیکی باعث انتقال بیماری های مختلفی می شوند و خانم های باردار باید آن ها را کنار بگذارند. بررسی ها نشان می دهند، بسیاری از “محصولات آرایشی” از نظز داشتن بیش از ۴۰ درصد ترکیبات سمی برای سلامتی خطرناکند و باعث سقط جنین می شوند. متخصصان می گویند بسیاری از […]

قهوه، شکلات، زعفران، “غذاهای کنسروی”، ظروف پلاستیکی باعث انتقال بیماری های مختلفی می شوند و خانم های باردار باید آن ها را کنار بگذارند.

بررسی ها نشان می دهند، بسیاری از “محصولات آرایشی” از نظز داشتن بیش از ۴۰ درصد ترکیبات سمی برای سلامتی خطرناکند و باعث سقط جنین می شوند.
متخصصان می گویند بسیاری از لوازم کودک مانند شیشه شیر، پستانک، دندان گیر و جغجغه که از پلاستیک ساخته شده اند حاوی “بیسفونل” و ترکیبات شیمیایی خطرناک دیگری نیز هستند که خطر ناهنجاری های دوران جنینی و سقط  جنین را افزایش می دهند.
استفاده از مواد شوینده در دوران بارداری خطر زایمان زود هنگام و سقط جنین را تا ۴۰ درصد افزاش می دهند و به جای آن ها باید سراغ ترکیبات بی خطر مانند “جوش شیرین”، نمک و آبلیمو بروید.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۱۱
بهمن ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>