برگزاری همایش کودک و کارتون

این همایش قرار است در فرهنگسرای خاوران، در تاریخ ۲۴ الی ۲۶ بهمن ماه سال جاری برگزار شود.

به گزارش گروه خبری «مادربانو»، موسسه ی فرهنگی و هنری کوثر نور علوی اقدام به برگزاری همایشی تحت عنوان «کودک و کارتون» کرده است.

noor

این همایش قرار است در فرهنگسرای خاوران، در تاریخ ۲۴ الی ۲۶ بهمن ماه سال جاری برگزار شود.

موسسه ی فرهنگی و هنری کوثر نور، در اطلاعیه ی خود در مورد لزوم برگزاری این همایش چنین گفته است:

شخصیت های موجود در انیمیشن ها آرزو و آمال کودکان را در رویای کودکانه پر می کنند و میتوان گفت شرکت‌های انیمیشن سازی، تنها برای همان ساعتی که کودکان ما انیمیشن تولیدی آنها را می بیند، برنامه ریزی نمی کنند، بلکه تلاش می‌کنند تا چهره فرهنگ های خاص جهان را به چهره ای واحد و مطلوب با جهان بینی خاص با اهداف بلند مدت نهفته که مورد توجه سرمایه داران صهیونیسم است تبدیل کند.
جریان‌های توحیدی باید با درک میزان اهمیت رسانه، خود را تجهیز کنند و آماده مبارزه شوند چرا که جریان مادی به گونه‌ای با رسانه بازی می‌کند که حق را باطل و باطل را حق جلوه میدهد و با تاثیر ماندگاری که بر ذهن مخاطب خود و به ویژه کودکان دارد بستر ساز تصمیم سازی های آینده بر مدار الگوی مورد تائید خویش خواهد بود .

baby-tv-1

در این راستا و از باب وظایفی که در مقابل مبارزه با این هجمه فرهنگی بر عهده داریم اقدام به برگزاری همایش تخصصی انیمیشن در فرهنگسرای خاوران نموده ایم . این همایش تحت عنوان کودک و کارتن ، در تاریخ ۲۴-۲۶ بهمن ماه و با اهداف زیر را برگزار می گردد :

۱- شناسایی اهداف و نکاتی که به فرهنگ اسلام و گاهاً هویت ایرانی، توسط انیمیشن های تولید شده شرکت های صهیونیسمی مانند هالیوود و …. مورد هجوم قرار میگیرد
۲- تحلیل واقعی آنها جهت شناخت وضعیت مطلوب
۳- ارائه راهکار برای مقابله با این جریان
۴- و در ادامه معرفی محصولاتی داخلی که فرهنگ ناب اسلام را به جهانیان نشان دهد .

و میدانیم تمام این تلاشها قدمی کوچک است برای رسیدن به هدفی بزرگ و از شما سرور گرامی دعوت میشود تا با حضورخود در این همایش و ارائه نقطه نظرات ما را یاری فرمائید .

جهت ثبت نام در کارگاه کودک و کارتون، به لینک زیر مراجعه نمایید.

همایش کودک و کارتن، موسسه ی فرهنگی و هنری کوثر نور

 

۰۷
بهمن ۱۳۹۱
مادربانو
دسته‌ها Slider اخبار
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>