مبتلایان به “آلرژی بینی” بیشتر در معرض “آسم” قرار دارند

دکتر محمد قره‌گزلو، در گفتگو با خبرنگار بهداست و درمان باشگاه خبرنگاران، ضمن بیان مطلب فوق اذعان کرد: آلرژی‌ها به عنوان یک التهاب در دستگاه تنفسی می‌توانند پیشرفت کرده و از قسمت فوقانی دستگاه تنفسی تحتانی را که در واقع مجاری تنفسی هستند متاثر کند. وی افزود: بیمار مبتلا به آلرژی بینی می‌تواند طی سال‌های […]

دکتر محمد قره‌گزلو، در گفتگو با خبرنگار بهداست و درمان باشگاه خبرنگاران، ضمن بیان مطلب فوق اذعان کرد: آلرژی‌ها به عنوان یک التهاب در دستگاه تنفسی می‌توانند پیشرفت کرده و از قسمت فوقانی دستگاه تنفسی تحتانی را که در واقع مجاری تنفسی هستند متاثر کند.

وی افزود: بیمار مبتلا به آلرژی بینی می‌تواند طی سال‌های آینده مبتلا به بیماری آسم هم شود و علائم بیماری آسم، بیمار را خیلی مشکل‌دارتر می‌کند و سبب غیبت از تحصیل و از کارافتادگی بیمار می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به این معضلات، تشخیص به‌موقع آلرژی بینی از اهمیت خاصی برخوردار است تا درمان‌های مناسب برای بیمار صورت گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

۰۵
بهمن ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>