بچه‌ بازیگوش و قفل شدن در ماشین! + تصاویر

صبح امروز در حوالی خیابان حافظ در تهران، پدر و مادری که همراه دو فرزند خود سوار خودروی شخصی‌شان بودند در یکی از کوچه‌ها خودروی خود را پارک می‌کنند اما به محض پیاده شدن پدر و مادر، دختربچه خردسال، شاسی قفل در ماشین را فشار می‌دهد و درها قفل می‌شود. سوئیچ، داخل خودرو باقی مانده […]

صبح امروز در حوالی خیابان حافظ در تهران، پدر و مادری که همراه دو فرزند خود سوار خودروی شخصی‌شان بودند در یکی از کوچه‌ها خودروی خود را پارک می‌کنند اما به محض پیاده شدن پدر و مادر، دختربچه خردسال، شاسی قفل در ماشین را فشار می‌دهد و درها قفل می‌شود.

سوئیچ، داخل خودرو باقی مانده بود و پدر و مادر از این اتفاق شوکه شده بودند و به هر بهانه‌ای سعی می‌کردند که دختربچه را به سمت قفل در ماشین بکشانند و به آن بفهمانند تا در را باز کند اما بچه شیطون که فکر می‌کرد پدر و مادر در حال بازی با او هستند می‌خندید و به حرف‌های آنها هیچ توجهی نمی‌کرد.

نگرانی مادر بیشتر از این بود که دختربچه یک ساله، برادر چند ماهه‌اش را گاز نگیرد و تا دختربچه به سمت صندلی برادرش حرکت می‌کرد با صدای بلند صدایش می‌کرد و تلاش داشت تا جایی که می‌تواند تا زمان رهایی فرزندانش از داخل ماشین قفل شده، آسیبی به هیچ کدام نرسد.

بالاخره با گذشت حدود ۴۵ دقیقه از ماجرا و جمع شدن مردم، با آتش‌نشانی تماس گرفته شد و با کمک نیروهای آتش‌نشان قفل‌های در خودرو باز شد و مادر فرزندان خود را در آغوش گرفت.

منبع: فارس

۲۰
آذر ۱۳۹۲
مادربانو
دسته‌ها مطالب خواندنی
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>